Počet nalezených dokumentů: 1
Publikováno od do

Tschechische Republik
Crha, L.; Pipek, Jiří
2000 - německý
Příspěvek v úvodu shrnuje v historickém přehledu od roku 1918 vývoj nejdůležitějších politických změn v Československu a jejich dopad na trestní právo. Dále se zabývá problémem právní kontinuity v Československu po roce 1989 a trestáním provinění z období před rokem 1989. By way of introduction the paper gives a historical survey, starting in 1918, of the most important political changes in Czechoslovakia and their impact on penal law. Further it deals with the problem of legal continuity in Czechoslovakia after 1989 and the punishment of the offenses from the period before 1989. Plné texty jsou dostupné na jednotlivých ústavech Akademie věd ČR.
Tschechische Republik

Příspěvek v úvodu shrnuje v historickém přehledu od roku 1918 vývoj nejdůležitějších politických změn v Československu a jejich dopad na trestní právo. Dále se zabývá problémem právní kontinuity v ...

Crha, L.; Pipek, Jiří
Ústav státu a práva, 2000

O službě

NUŠL poskytuje centrální přístup k informacím o šedé literatuře vznikající v ČR v oblastech vědy, výzkumu a vzdělávání. Více informací o šedé literatuře a NUŠL najdete na webu služby.

Vaše náměty a připomínky posílejte na email nusl@techlib.cz

Provozovatel

http://www.techlib.cz

Facebook

Zahraniční báze