Počet nalezených dokumentů: 1
Publikováno od do

Spolupráce na vyhlášce o pravidlech trhu s plynem č. 365 /2009
Pelikán, Emil; Vondráček, Jiří; Konár, Ondřej; Brabec, Marek; Malý, Marek
2009 - český
Autoři se podíleli na vypracování některých pravidel trhu s plynem uveřejněných ve vyhlášce č. 365/2009 Sb., a to zejména na charakterizaci odběrného místa pro přiřazení typového diagramu dodávky, výpočtu odběru plynu podle typového diagramu dodávky, postupu stanovení roční spotřeby plynu zákazníků s měřením typu C a charakterizaci tříd typových diagramů dodávky. We cooperate on the public notice on the natural gas market regulations No. 365/2009, namely on characterization of the customers with respect to the load profile assigning, calculation of the natural gas consumption using the load profiles, yearly consumption allocation for individual customers with meter reading of the type C and characterization of the load profile classes. Klíčová slova: energy sales and markets; load profiles Plné texty jsou dostupné na jednotlivých ústavech Akademie věd ČR.
Spolupráce na vyhlášce o pravidlech trhu s plynem č. 365 /2009

Autoři se podíleli na vypracování některých pravidel trhu s plynem uveřejněných ve vyhlášce č. 365/2009 Sb., a to zejména na charakterizaci odběrného místa pro přiřazení typového diagramu dodávky, ...

Pelikán, Emil; Vondráček, Jiří; Konár, Ondřej; Brabec, Marek; Malý, Marek
Ústav informatiky, 2009

O službě

NUŠL poskytuje centrální přístup k informacím o šedé literatuře vznikající v ČR v oblastech vědy, výzkumu a vzdělávání. Více informací o šedé literatuře a NUŠL najdete na webu služby.

Vaše náměty a připomínky posílejte na email nusl@techlib.cz

Provozovatel

http://www.techlib.cz

Facebook

Zahraniční báze